Glamour Gallery of Fashion

Fascynacja modą była powodem rozpoczęcia naszej działalności i powstania w 2006 roku sklepu Glamour Gallery of Fashion. Klientki zawsze mogą liczyć na kompetentną obsługę oraz sympatyczną atmosferę zakupów. Zapewniamy cotygodniowe dostawy nowych modeli sukienek, spódnic, żakietów, bluzek, spodni, tunik, płaszczy, kurtek itd. Dysponujemy również dodatkami do ubiorów takimi jak: torebki, szale, rękawiczki, czapki, kominy, apaszki, biżuteria. Od początku istnienia sklepu staramy się utrzymywać nie tylko atrakcyjne ceny, ale także organizować promocje i wyprzedaże. Zależy nam na tym, aby każda klientka czuła się w oferowanej przez nas odzieży wyjątkowo i komfortowo.  

Szyk i elegancja

Współpracujemy z polskimi markami odzieżowymi CDN, Kumi, Muso, Rocks, Tova, Metafora, Ennywear, YVON. Cechą charakterystyczną tych firm jest perfekcyjne i solidne wykonanie, ponadczasowa elegancja oraz komfort. Dbają o każdy szczegół, autorskie wzory, krótkie serie, a przede wszystkim produkcja odzieży odbywa się w Polsce. Kolekcje dedykowane są kobietom, które cenią sobie oryginalność, wygodę, funkcjonalność i estetykę. Każda z tych firm odniosła sukces na rynku polskim, otrzymując nagrody i wyróżnienia na Targach Mody. W odzieży wyprodukowanej przez wyżej wymienionych producentów występują aktorki i prezenterki telewizyjne.

 

 

Dla klientek, które systematycznie dokonują zakupów w naszym sklepie, wydajemy karty stałego klienta upoważniające do rabatu w wysokości 5% i 10%.
Mieścimy się w Kielcach przy ulicy Ignacego Paderewskiego 4A/1 (budynek City Park). Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00, a w soboty od 10:00 do 14:00. Wszelkie informacje dotyczące promocji, sprzedaży, dostaw będziemy zamieszczać na naszej stronie Facebooka.  

Zapraszamy na wirtualny spacer po sklepie.

Bądź piękna z Glamour Gallery of Fashion